Frank, uw aannemer
Gecontroleerd

Frank, uw aannemer Aannemer in 's-Gravenhage

Aannemer Frank, uw aannemer

Frank, uw aannemer is een aannemer met vestiging in 's-Gravenhage. De vestiging ligt in 's-Gravenhage binnen de provincie Zuid-Holland. De onderneming staat geregistreerd als vennootschap Onder Firma.

Binnen de werkzaamheden vallen onder meer Aannemers.

Met 's-Gravenhage als vestigingsplaats past dit profiel goed bij werk in de stad en de omliggende omgeving. Beschikbare registratiegegevens duiden op een vestiging.

Handelsnamen binnen dit dossier zijn Frank, uw aannemer. Volgens beschikbare gegevens gaat de oprichting terug tot 2017. In openbare data komt een personeelsomvang van 2 naar voren.

Daarmee ontstaat een samenhangend profiel van een onderneming die vanuit 's-Gravenhage werkt aan opdrachten binnen aannemer.

Past dit bedrijf bij jou?

Gebruik diensten, locatie, reviews en bedrijfsgegevens om snel te bepalen of Frank, uw aannemer aansluit bij je aanvraag.

Profielkwaliteit

Gecontroleerde gegevens
· Google reviews beschikbaar
KvK-data bekend
· Foto’s beschikbaar

Bedrijfsprofiel

KvK-nummer
83801871
Rechtsvorm
Vennootschap Onder Firma
Inschrijvingstype
Hoofdvestiging
Bronplaats
's-Gravenhage
Handelsnamen
Frank, uw aannemer
Oprichtingsjaar
2017
Medewerkers
2
Hoofdactiviteit
Bouwnijverheid

Diensten waarvoor je dit bedrijf kunt benaderen

Aannemers

Veelgestelde vragen over Frank, uw aannemer

Waarvoor kan ik Frank, uw aannemer inschakelen?

Frank, uw aannemer komt naar voren als aannemer met een profiel in 's-Gravenhage. Beschikbare diensten of specialisaties zijn onder meer Aannemers.

In welke regio is Frank, uw aannemer actief?

De bekende vestigingsplaats is 's-Gravenhage, waardoor het profiel goed past bij vergelijkingen in die regio. De plaats ligt in Zuid-Holland.

Welke gegevens zijn bekend over Frank, uw aannemer?

Frank, uw aannemer staat geregistreerd als vennootschap Onder Firma. Volgens beschikbare gegevens gaat de oprichting terug tot 2017. Ook komt een personeelsomvang van 2 naar voren.

Hoe vergelijk ik Frank, uw aannemer met andere bedrijven?

Vergelijk Frank, uw aannemer op werkzaamheden, regio, bereikbaarheid, bedrijfsgegevens en beschikbare reviews of keurmerken. Vraag waar nodig meerdere offertes aan om prijs, planning en aanpak naast elkaar te zetten.

Kan ik via BedrijfNederland een offerte aanvragen bij Frank, uw aannemer?

Via BedrijfNederland kun je bedrijven binnen aannemer vergelijken en een offerteaanvraag starten. Gebruik het profiel van Frank, uw aannemer als vertrekpunt en leg je opdracht duidelijk uit, zodat aanbieders gericht kunnen reageren.